Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO City Reisilennuk 60262
LEGO City Reisilennuk 60262 LEGO City Reisilennuk 60262 LEGO City Reisilennuk 60262 LEGO City Reisilennuk 60262

LEGO City Reisilennuk 60262

Tootja: LEGO
Mudel: 60262
Saadavus: Laos
Hind: 109.99€ 99.99€

LEGO City Reisilennuk 60262

Koosneb: 669 osast

Karbi mõõdud: 48 x 37.8 x 9.4 cm

Lapsed saavad nautida lennukat loovmängu selle LEGO® City reisilennuki (60262) ehituskomplektiga, kuhu kuulub hiiglaslik lennumasin, kus on istekohad piloodi ja reisijate minifiguuride jaoks, sealhulgas ka LEGO „City Adventures“ telesaatest tuttavale Poppy Starrile. Pardal on ruumi isegi Poppy punasele kabriolettautole! Lapsed saavad ka terminalihoone koos pagasilindi ja kontrolltorniga ning lisaks sõidukitõstukiga lennujaamaveoauto.

Äge lennukimänguasi lastele LEGO City reisilennuki mängukomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS, mida saab kasutada nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamise tööriisad, teeb alustavatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid.

LEGO City loominguline maailm

LEGO City lennujaamakomplektid tagavad nauditava ja lõbusa ehitus- ja mängukogemuse tänu tõetruudele hoonetele, lahedatele lennujaamasõidukitele ja ägedatele lennumasinamudelitele, üksikasjalikele tarvikutele ja lõbusatele tegelastele, mis innustavad avatud ja loomingulist rollimängu.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood:
Sildid: LEGO, City, Reisilennuk, 60262,