Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO City Trikietenduse veok 60294
LEGO City Trikietenduse veok 60294 LEGO City Trikietenduse veok 60294 LEGO City Trikietenduse veok 60294 LEGO City Trikietenduse veok 60294 LEGO City Trikietenduse veok 60294

LEGO City Trikietenduse veok 60294

Tootja: LEGO
Mudel: 60294
Saadavus: Laos
Hind: 64.99€ 54.99€

LEGO City Trikietenduse veok 60294

Koosneb: 420 osast

Karbi mõõdud: 54 x 28.2 x 5.9 cm

Selles tippkvaliteediga LEGO® City trikietenduse veoki (60294) mängukomplektis on hulgaliselt funktsioone seikluslike mängude korraldamiseks (sh hoorattaga trikimootorratas suurejooneliste hüpete tegemiseks). Lapsed saavad aktiveerida mootorratta ja saata selle rambilt lendu, et tabada märki ning kukutada kloun mänguveetünni. Ja kui lisada siia veel neli minifiguuri, sh kolm telesarja „LEGO City Adventures“ tegelaskuju, on lastel olemas kõik, mida võiks lõbusate lugude loomiseks vaja minna.

Vahva ehitus- ja mängukomplekt alates 4-aastastele lastele

Mängukomplektiga on kaasas trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on kättesaadav tasuta rakenduses LEGO® Building Instructions ja millel on ehitusprotsessi ellutoomiseks suumimis-, pööramis- ja visualiseerimistööriistad.

LEGO City inspireeriv maailm

LEGO City Stuntzi komplektid viivad lapsed otse seikluste südamesse, kust leiab kihutavad hoorattad, lahedad sõidukid, realistlikud ehitised ja lõbusad tegelased, kes innustavadmängima päriselu sündmustel põhinevaid rollimänge. Kombineeri seda mudelit teiste LEGO City Stuntzi universumisse kuuluvate mängukomplektidega, et närvikõdi oleks veelgi rohkem!

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: