Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265
LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265 LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265

Tootja: LEGO
Mudel: 10265
Saadavus: Laos
Hind: 149.99€ 139.99€

LEGO Creator Expert Ford Mustang 10265

Koosneb: 1471 osast

Mõõdud: 48*28*11

 

Avasta 1960ndate Ameerika kuulus muskelauto LEGO Creatori Ford Mustangiga, millel on tumesinine kere, valged võidusõidutriibud, kapotil asuv õhukoguja, Mustangi trükitud logo, GT-märgised ja viie kodara ja võimsate rehvidega veljed. Koostöös Fordiga välja arendatud koopial on kohandamiseks mitu lisakomplekti, sh mitu numbrimärki, kompressor, tagaspoiler, võimsad summutid, esispoiler ja lämmastikoksiidi balloon. Kohandada on võimalik ka tagatelje kõrgust, et saavutada eriti aukartustäratav välimus. Võimalik on avada uksed ja eemaldada katusepaneel, et pääseda ligi üksikasjalikule sisemusele, kus on ilusad istmed, raadio, töötav rool ja keskkonsooli käigukang! Pakiruumis on võimalik hoida asja ning avada kapotikaant, et näha võimsat ja üksikasjalikku mootorit 390 V8 koos aku, voolikute ja õhufiltriga. See keerukas ehituskomplekt muudab ehitusprotsessi põnevaks ja nauditavaks ning lisab nostalgiat. See sobib suurepäraselt väljapanekuks koju või kontorisse.

  • 1960ndate tõetruu Ford Mustang, millel on tumesinine kere, valged võidusõidutriibud, õhukogur, viie kodaraga jõulised veljed ja kohandamiseks mitu lisakomplekti.
  • Võimalik on avada ka uksi ja eemaldada katusepaneeli, et pääseda ligi üksikasjalikule sisemusele, kus on ilusad istmed, raadio, keskkonsooli käigukang ja töötav rool.
  • Pakiruumi on võimalik asjade hoidmiseks avada, samuti kapotikaant, et näha üksikasjalikku Ford Mustangi mootorit V8 koos aku, voolikute ja õhufiltriga.
  • Komplektis on ka trükitud Mustangi logo ja kaks GT-märgist.
  • Ford Mustangit on võimalik kohandada komplektis olevate kompressori, tagaspoileri, võimsate summutite, esispoileri ja lämmastikoksiidi ballooniga.
  • Valida saab mitme numbrimärgi vahel.
  • Tõsta üles kapotikaas, et näha tõetruud üksikasjalikku mootorit.
  • Kohandada on võimalik ka tagatelje kõrgust, et saavutada eriti aukartustäratav välimus.
  • 2019. aasta märtsi väljaande erielemendid: viie kodaraga veljed, kaarega klots suuruses 2 x 8, Mustangi logoga plaat suuruses 1 x 3, GT-märgisega kaar suuruses 2 x 4.
  • Mõõdud: kõrgus 10 cm, pikkus 34 cm ja laius 14 cm.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: