Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Creator Expert Londoni buss 10258
LEGO Creator Expert Londoni buss 10258 LEGO Creator Expert Londoni buss 10258 LEGO Creator Expert Londoni buss 10258

LEGO Creator Expert Londoni buss 10258

Tootja: LEGO
Mudel: 10258
Saadavus: Laos
Hind: 139.99€ 129.99€

LEGO Creator Expert Londoni buss 10258

Koosneb: 1686 osast

Mõõdud: 48*38*11

 

Tunnusta maailmakuulsat kujundust armsa kahekordse Londoni bussiga, millel on palju autentseid elemente, sh erepunane värvipalett, avar esiklaas, spetsiaalselt loodud rehvid, sihtkohasilt ning tagaosas käetoega avatud sisenemisplatvorm, piletite kast ja tulekustuti ning keerdtrepp, mis viib ülemisele korrusele, millelt avanevad vaatamisväärsused. Funktsioonid hõlmavad avatavat kapotti, mille all on mootori, liuguksega detailset juhikabiini, eemaldatavad katust ning ülakorrust, mille kaudu pääseb ligi detailsele sisemusele, kus on kulunud istmed ja autentsed lisadetailid, nagu unustatud vihmavari, ajaleht, tühi joogipurk ja äravisatud näts. Samuti on komplektis trükitud ümberkeeratavad reisi reklaamivad plakatid 1950ndate või tänapäevaste Londoni reklaamidega. See LEGO Creator Experti mudel muudab ehitusprotsessi põnevaks ja nauditavaks ning lisab pisut nostalgiat ja maagiat.

  • Londoni bussiga kaasnevad mitmesugused klotsidest ehitatavad funktsioonid ja detailid, nagu suured aknad, erepunane kumer kere, panoraamvaatega esiklaas, trükitud ümberkeeratavad reisi reklaamivad plakatid, spetsiaalselt loodud rehvid ja sihtkohasilt. Samuti on sellel avatav kapott, mille all on mootori, liuguksega detailne juhikabiin, eemaldatav katus ning ülakorrus, mille kaudu pääseb ligi detailsele sisemusele.
  • Sisedetailid hõlmavad kulunud istmeid, tagaosas asuvat käetoega avatud sisenemisplatvormi, piletite kasti, tulekustutit ja ülakorrusele viivat keerdtreppi, millelt avanevad vaatamisväärsused. Lisadetailid on unustatud vihmavari, ajaleht, tühi joogipurk ja äravisatud näts.
  • Vali oma lemmikajastu väikeste ümberkeeratavate reisi reklaamivate plakatitega, millel on 1950ndate või tänapäevased Londoni reklaamid.
  • Eemalda katus ja ülakorrus, et pääseda ligi detailsele sisemusele.
  • Ava juhi uks, et pääseda ligi üksikasjalikule kabiinile, millel on panoraamvaatega esiklaas.
  • Tõsta mootorile ligi pääsemiseks üles kapotikaas.
  • Erielemendid on augustis 2017 välja tulnud standardmustriga rehv, punased veerandkaared ja -võlvid ning 1 × 1 × 1 A 2/3 vertikaalsete nupsudega klotsid.
  • Komplektis on üle 1680 osa.
  • See mudel, nagu teised LEGO Creator Experti sõidukisarjad, on kujundatud demonstreerimiseks.
  • Mõõtmed: kõrgus 18 cm (7 tolli), pikkus 34 cm (13 tolli) ja laius 13 (5 tolli).

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: