Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Friends Heartlake City kool 41682
LEGO Friends Heartlake City kool 41682 LEGO Friends Heartlake City kool 41682 LEGO Friends Heartlake City kool 41682 LEGO Friends Heartlake City kool 41682

LEGO Friends Heartlake City kool 41682

Tootja: LEGO
Mudel: 41682
Saadavus: Laos
Hind: 79.99€ 69.99€

LEGO Friends Heartlake City kool 41682

Koosneb: 605 osast

Karbi mõõdud: 48 x 28.2 x 6.1 cm

Lase lastel taasetendada täiuslikku koolipäeva Heartlake City koolis (41682). Lapsed saavad kauni kujundusega hoones läbi mängida koolipäeva, veeta aega sõpradega, osaleda oma lemmiktundides ja mängida õpetajat.

Nagu pisike päriskool

Selle mudeli kahel korrusel asuvad teaduslabor, kus on mikroskoop ja uurimiseks lepatriinu, lisaks ka kunsti-, draama- ja muusikatundide klassiruumid, millest viimane sisaldab loomingulist riietamiskomplekti ning mitmesuguseid pille. Lapsed saavad veeta sõpradega aega sööklas, kus on olemas lauad ja toidutarvikud. Komplektis on lausa hoiukappide ning trofeedega koridor.

Lahedad mänguasjad lastele, kellele meeldivad elutruud rollimängud

Mängukomplektis on kaks LEGO® Friends tegelast ja õpetajafiguur, et lapsed saaksid kasutada oma loovust ja anda tunde soovitud viisil. Nad võivad ka hoolitseda uue poisi Juliani eest ning tutvustada talle ümbrust. LEGO Friends komplektid pakuvad põnevat ehitus- ja mängukogemust, mis võimaldab lastel läbi mängida päriselust tuttavaid olukordi.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: