Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967
LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967 LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967 LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967 LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967

LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967

Tootja: LEGO
Mudel: 75967
Saadavus: Laos
Hind: 34.99€ 29.99€

LEGO Harry Potter™ Keelatud mets: Umbridge'i paljastamine 75967

Koosneb: 253 osast

Karbi mõõdud: 26.2 x 22.2 x 6.2 cm

Harry Potter™-i fännid saavad luua hiiglasi, kentaure ja võlupuid sisaldava maagilise maailma, kui nad sisenevad Keelatud metsa LEGO® Harry Potteri komplektiga Keelatud mets: Umbridge'i kohtumine (75967).

Minifiguurid ja maagilised olendid Keelatud metsas

Lapsed saavad siseneda Keelatud metsa kolme minifiguuriga (Harry Potter, Hermione Granger™ ja Dolores Umbridge™) ning lausuda loitsu, et avada suur puu ja tuua nähtavale erinevad tarvikud: latern, kont ja kalkunikoib. Komplektis on kaks kentaurifiguuri ja liigutatav hiiglane Grawp, mille abil saavad lapsed Umbridge‘i üles tõsta ja viia ta soovitud kohta. Noored nõiad ja võlurid saavad etendada klassikalisi hetki Harry Potteri filmidest ning mõelda välja maagilisi seiklusi.

Parima mänguasja valimine Harry Potteri fännidele

Kui otsid erilist sünnipäeva- või jõulukingitust, siis LEGO Harry Potteri mänguasjad aitavad taasetendada filmidest pärit mälestusväärseid stseene lemmiktegelaste ja lahedate olenditega, mis toovad võlumaailma lastele koju kätte.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: