Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425
LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425 LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425 LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425

LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425

Tootja: LEGO
Mudel: 70425
Saadavus: Laos
Hind: 134.99€ 119.99€

LEGO Hidden Side Kummitav Newbury keskkool 70425

Koosneb: 1474 osast

Karbi mõõdud: 58.2 x 37.8 x 8.7 cm

 

Kummitava kooli komplekt „LEGO® Hidden Side™ 70425 Newbury Haunted High School“ võimaldab noortel sukelduda ülipõnevasse vaimujahiseiklusesse liitreaalsuskeskkonnas. See ülilahe mängukomplekt ühendab kokkupandava LEGO mudeli ja rakenduskeskkonna, võimaldades täielikult interaktiivset mängu. Rakenduse abil saab mudeli justkui ellu äratada. Komplekt „LEGO Hidden Side“ pakub täiesti uuel tasemel mänguvõimalusi ning üha uusi ja uusi mõistatusi. Komplekte värskendatakse pidevalt, igas komplektis on vinge kummitusteülem, erinevad kummitused, keda jahtida, ja uued lahedad asjad, mida otsida. Sellel lastele mõeldud ehitusmudelil on palju lahedaid osi ja funktsioone, mis tundideks loovalt mängima innustavad. Selle koolikomplektiga ehitamine, mängimine ja kummituste jahtimine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Kahe kangelasest minifiguuri, Douglas Eltoni, armsa kummitusekoera figuuri ja nelja teise minifiguuriga koolikomplekt on loodud lõbusa rollimängu võimaldamiseks.

  • Laadi alla rakendus LEGO® Hidden Side™ ja osuta oma telefoniga Newbury keskkoolimudeli suunas, et koolikomplekt ellu äratada. Mudeli ümber oleva pidevalt muutuva peidetud keskkonna avastamiseks liigutage telefoni ringi.
  • Liitreaalsuskeskkonnaga mängukomplektis on 8 figuuri: Jack Davids ja tüdruku minifiguur Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, Elton Douglas, Rose Davids, direktor Clarke, õpilased Paola ja Wade ning armsa kummitusekoera Spenceri figuur.
  • Selles koolikomplektis on palju mängu inspireerivaid osi, nende seas peidetud kamber, bussipatus, arvutilabor, raamatukogu, vannituba, keemialabor ja kellatorn. Tavalise kooli saab muuta kummitustekooliks.
  • Mängukomplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed lavastada põnevaid tondijahiseiklusi väljamõeldud Newbury linnas, kus vaimud inimesi ja ehitisi kummitamas käivad. Lisaks päris LEGO mudelitega mängimisele saavad lapsed seigelda ka täielikult interaktiivses liitreaalsuskeskkonnas.
  • Saad ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida ning need ka rakenduse AR abil ellu äratada.
  • Rakendus LEGO® Hidden Side™ on kui aken, mis avab tee vingesse, aga kõhedust tekitavasse salajaste soppide maailma. See on tulvil lahendamist vajavaid müstilisi mõistatusi ja alistamist vajavaid kummitusi ning seal tuleb silma pista kummitusteülemaga (nagu näiteks Mr. Nibs).
  • Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni, mis ei kuulu komplekti. Ühildub valitud iOS-i ja Androidi seadmetega. Teabe ühilduvuse kohta leiate veebilehel www.LEGO.com/devicecheck. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks vanematelt luba.
  • Keskkoolimooduli mõõdud: kõrgus ca 30 cm (11”), laius ca 43 cm (16”) ja sügavus ca 26 cm (10”).

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: