Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176
LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176 LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176 LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176 LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176

Tootja: LEGO
Mudel: 92176
Saadavus: Out Of Stock
Hind: 139.99€ 134.99€

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 92176

Koosneb: 1969 osast

Karbi mõõdud: 37.3 x 47.5 x 10.7 cm

Ehitage esimene rakett, mis lennutas inimesed Kuule!

Eksponeerige ja mängige rolle selle meetrilise „NASA Apollo Saturn V LEGO®“ mudeliga, millel on 3 eemaldatavat raketiastet, sealhulgas Kuu maandumismoodul ja 3 astronaudi kuju.

Jäädvustage inimkonna ajalukku „LEGO® NASA Apollo Saturn V“ - esimene rakett, mis lennutas inimesi Kuule! Ehitage selle muljetavaldava metrookõrguse raketi 3 etappi ja asetage see alusele või laske orbiidile. Eraldage S-IC ja S-II etapid, ühendage Kuu maandumismoodul meeskonnamooduliga ja täitke Kuu maandumise ülesanne edukalt.

Sündinud universumi uurimiseks! Ehitage ja inspireerige tulevasi astronautide põlvkondi LEGO® kosmoserakettide ja sõidukitega - jätkake! Eksponeerige ja mängige rolle selle suurepärase „NASA Apollo Saturn V“ mudeliga, mis on ehitatav LEGO® klotsidest ja täis autentseid detaile, samuti 3 eemaldatavat raketiastet, sealhulgas Kuu maandumismooduliga S-IVB kolmas automaatne kosmoseaparaat „Lunar Orbiter“. See komplekt sisaldab ka 3 alust, millele saab mudeli horisontaalselt asetada, ja 3 2017. aasta juunis välja antud astronaudi kuju, mis on mõeldud mängimaks rolle Kuule maandumiseks. Lisatud on ka brošüür mehitatud „Apollo“ missioonidest ja amatöördisaineritest selles õpetlikus ja inspireerivas „LEGO Ideas“ komplektis.

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: