Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

LEGO City Kesklennujaam 60261
LEGO City Kesklennujaam 60261 LEGO City Kesklennujaam 60261 LEGO City Kesklennujaam 60261 LEGO City Kesklennujaam 60261 LEGO City Kesklennujaam 60261

LEGO City Kesklennujaam 60261

Tootja: LEGO
Mudel: 60261
Saadavus: Laos
Hind: 59.99€ 49.99€

LEGO City Kesklennujaam 60261

Koosneb: 286 osast

Karbi mõõdud: 48 x 28.2 x 6.1 cm

 

Selle innustava LEGO City kesklennujaama (60261) mängukomplekt viib lapsed puhkuselainele ja toob neile palju rõõmu. Komplektis on üksikasjalik terminalihoonet, kütuseauto ja pagasiauto. Kuid lisaks sellele saavad lapsed ka ägeda tšarterlennuki, kus on ruumi piloodi ja reisijate minifiguuridele! Tänu hästi organiseeritud maapealse meeskonnale, kes hoiavad asjad õigel kursil, saavad lapsed nautida innustavaid lennureisiseiklusi iga päev.

Tore ehitusmängukomplekt lastele

Selle 4+ sarja komplektiga on kaasas lihtne paberil ehitusjuhend ja eriline põhiklotsidest element, mis aitavad väikelastel uhkusega iseseisvalt LEGO komplekte ehitada. Nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Building Instructions saavad lapsed kasutada juhendit Instructions PLUS – see on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend, mis muudab LEGO klotsidega ehitamise tõepoolest lapsemänguks.

LEGO City loominguline maailm

LEGO City lennujaamakomplektid tagavad nauditava ehitus- ja mängukogemuse tänu tõetruudele sõidukitele, üksikasjalikele tarvikutele ja lõbusatele tegelastele, mis innustavad loomingulist ja avatud rollimängu.

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: