Vajuta like, et osaleda loosimistes ja olla kursis parimate pakkumistega!

Tingimused

Ostutingimused

 

Odava Lego ostmine on lihtne nagu 1-2-3!

1.  Vali meelepärased tooted.

2.  Soorita soodne ost.

3.  Võta pakiautomaadist kaup.

 

Ostuprotsess

Vali leheküljel sobivad tooted ja pane need ostukorvi. Kui oled oma valikud teinud suundu kassasse. Ostu saad sooritada nii külalisena kui registreeritud kasutajana. Täida vajalikud infoväljad. Seejärel märgi endale sobiv Smartposti või Omniva pakiautomaat, kust soovid ostu kätte saada. Kui ost on alla 30 euro, maksab saatmine 2.95 eurot. Suuremate ostude korral on saatmine tasuta. Tasuda saab pangaülekandega, kaup saadetakse välja hiljemalt 48 tunni jooksul peale raha laekumist Klotsid123 OÜ kontole. Kui tellimuse eest ei ole 24 tunni jooksul tasutud, siis tellimus tühistub automaatselt.

 

Kaupade kohaletoimetamine

Tellitud kaubad toimetatakse ostja poolt valitud Omniva või Smartposti pakiautomaati. Kui ost on vähemalt 30 eurot, saadame paki tasuta. Väiksemate ostude puhul lisandub kaupade hinnale 2.95 eurot. Kauba saadame teele võimalikult kiiresti, kuid hiljemalt 48 tunni jooksul. Kauba pakiautomaati jõudmise aeg sõltub teie poolt valitud teenusepakkujast. Kui paki saatmine 48 tunni jooksul pole mingil põhjusel võimalik, siis teavitatakse ostjat koheselt.


Pretensioonide esitamine ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

Klotsid123 OÜ vastutab veebipoes müügil olevate toodete nõuetelevastavuse eest.  Pretensioonide esitamise tähtaeg on 2 aastat. Probleemide ilmnemisel palume pöörduda meie poole edasiste juhiste saamiseks.

Müüja ei vastuta:

  1. Ostja poolt rikutud kaupade eest.
  2. Toote mittesihipärasest kasutamisest tingitud vigade eest.

Probleemide kiireks ja korrektseks lahendamiseks palume probleemist teatada koheselt, kuid hiljemalt 30 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Teavitada saab meiliga aadressile info@klotsid123.ee või telefonil 59061035. Toodete puuduste korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist või taganeda tellimusest ja tagastada toode.

Tellimuse tühistamine 14 päeva jooksul

Ostjal on õigus 14 päeva jooksul toode vigastamata kujul ning originaalpakendis meile tagastada. Kui pakend on avamata ning kaup korrektne, tagastame makstud raha. Tellimuse tühistamisel Ostja soovil arvestatakse tagastatavast summast maha käsitluskulud Tellimuse tühistamiseks palume saata e-kiri info@klotsid123.ee, tuues välja tellitud kauba nimetuse, arvenumbri, maksmise kuupäeva ning tagastamise põhjuse. Raha kanname tagasi 7 päeva jooksul peale kauba tagastamist samale kontole, kust see on algselt tulnud.


Konfidentsiaalsus ja kliendi õigused

Klotsid123 OÜ ei levita Ostjate isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ostjal on õigus nõuda oma andmete kustutamist Klotsid123 andmebaasist.

Probleemide korral oleme huvitatud nende kiirest lahendamisest Ostjatega. Arusaamatuste ilmnemisel palume Sul koheselt võtta meiega ühendust telefonil 59061035 või info@klotsid123.ee.

Kliendil on alati õigus pöörduda oma huvide kaitseks Tarbijakaitseametisse.